Casa / Coaxial Cables (RF) / U.FL-2LP-04N1-A-220
minImg
U.FL-2LP-04N1-A-220
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
U.FL-2LP-04N1-A-220
Descrizione:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 8.661"
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 0.81mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
Ingress Protection -
Color White
2nd Connector U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series U.FL
Length 8.661" (220.00mm)