Casa / Coaxial Cables (RF) / U.FL-2LP-066N1-A-80
minImg
U.FL-2LP-066N1-A-80
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
U.FL-2LP-066N1-A-80
Descrizione:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 3.150"
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Cable Type 1.32mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Gray
2nd Connector U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series U.FL
Length 3.150" (80.00mm)
Mfr Hirose Electric Co Ltd
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature -
Style U.FL (UMCC) to U.FL (UMCC)
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz