Casa / Coaxial Cables (RF) / U.FL-2LPHF6-066N2-A-100
minImg
U.FL-2LPHF6-066N2-A-100
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
U.FL-2LPHF6-066N2-A-100
Descrizione:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 3.937"
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.32mm OD Coaxial Cable
1st Connector U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Series U.FL
Length 3.937" (100.00mm)
Features -
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz