Casa / Coaxial Cables (RF) / U.FL-2LPHF6-066N2-A-60
minImg
U.FL-2LPHF6-066N2-A-60
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
U.FL-2LPHF6-066N2-A-60
Descrizione:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 2.362"
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.32mm OD Coaxial Cable
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
Series U.FL
Length 2.362" (60.00mm)
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz