Casa / Coaxial Cables (RF) / U.FL-2LPHF6-066N2-A-700
minImg
U.FL-2LPHF6-066N2-A-700
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
U.FL-2LPHF6-066N2-A-700
Descrizione:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 27.56"
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.32mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series U.FL
Length 27.56" (700.00mm)
Style U.FL (UMCC) to U.FL (UMCC)
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz