Casa / Coaxial Cables (RF) / U.FL-2LPHF6-068N2T-A-35
minImg
U.FL-2LPHF6-068N2T-A-35
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
U.FL-2LPHF6-068N2T-A-35
Descrizione:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 1.378"
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.13mm OD Coaxial Cable
1st Connector U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series U.FL
Length 1.378" (35.00mm)
Features -
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz