Casa / Coaxial Cables (RF) / U.FL-2LPHF6-068N2T-A-63
minImg
U.FL-2LPHF6-068N2T-A-63
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
U.FL-2LPHF6-068N2T-A-63
Descrizione:
CBL ASSY U.FL PLUG TO PLUG 2.48"
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.13mm OD Coaxial Cable
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series U.FL
Length 2.480" (63.00mm)
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz