Casa / Coaxial Cables (RF) / UFL-2LPHF6-088N2PD-A-160
minImg
UFL-2LPHF6-088N2PD-A-160
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
UFL-2LPHF6-088N2PD-A-160
Descrizione:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 6.299"
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.37mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
Series U.FL
Length 6.299" (160.00mm)
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz