Casa / Coaxial Cables (RF) / UFL-2LPHF6-088N2PD-A-300
minImg
UFL-2LPHF6-088N2PD-A-300
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
UFL-2LPHF6-088N2PD-A-300
Descrizione:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 11.811"
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.37mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
Series U.FL
Length 11.811" (300.00mm)
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz