Casa / Coaxial Cables (RF) / U.FL-2LPHF6-088N2T-A-45
minImg
U.FL-2LPHF6-088N2T-A-45
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
U.FL-2LPHF6-088N2T-A-45
Descrizione:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 1.772"
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.37mm OD Coaxial Cable
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series U.FL
Length 1.772" (45.00mm)
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz