Casa / Coaxial Cables (RF) / UFL-2LPHF6-088NU2T-A-100
minImg
UFL-2LPHF6-088NU2T-A-100
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
UFL-2LPHF6-088NU2T-A-100
Descrizione:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 3.937"
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.37mm OD Coaxial Cable
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series U.FL
Length 3.937" (100.00mm)
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz