Casa / Coaxial Cables (RF) / U.FL-2LPV-04N2-A-68SM
minImg
U.FL-2LPV-04N2-A-68SM
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
U.FL-2LPV-04N2-A-68SM
Descrizione:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 2.677"
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 0.81mm OD Coaxial Cable
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series U.FL
Length 2.677" (68.00mm)
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz