Casa / Coaxial Cables (RF) / UFL-HF6-088N2PD-A-70
minImg
UFL-HF6-088N2PD-A-70
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
UFL-HF6-088N2PD-A-70
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.37mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
Series U.FL
Length 2.756" (70.00mm)
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz