Casa / Coaxial Cables (RF) / U.FL-LPHF6-066N2-A-110
minImg
U.FL-LPHF6-066N2-A-110
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
U.FL-LPHF6-066N2-A-110
Descrizione:
CBL ASSY U.FL-CABLE PLUG 4.331"
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.32mm OD Coaxial Cable
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
Series U.FL
Length 4.331" (110.00mm)
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz