Casa / Coaxial Cables (RF) / U.FLHF-ELM6-088N3PDAT240
minImg
U.FLHF-ELM6-088N3PDAT240
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
U.FLHF-ELM6-088N3PDAT240
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.37mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection -
Color -
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector -
1st Connector Mounting Type -
Series U.FL
Length 9.449" (240.00mm)
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz