Casa / Coaxial Cables (RF) / U.FLHF-ELM6-088N3PDATF160
minImg
U.FLHF-ELM6-088N3PDATF160
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
U.FLHF-ELM6-088N3PDATF160
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.37mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection -
Color -
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector -
1st Connector Mounting Type -
Series U.FL
Length 6.299" (160.00mm)
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz