Casa / Coaxial Cables (RF) / U.FLP-FAKRAIP-88100
minImg
U.FLP-FAKRAIP-88100
SINBON
Prodotto No:
U.FLP-FAKRAIP-88100
Produttore:
SINBON
Descrizione:
CBL ASSY U.FL-FAKRA P-P 3.937"
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Cable Type 1.37mm OD Coaxial Cable
1st Connector U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector Fakra SMB Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Rear Side Nut
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Panel Mount
Series -
Length 3.937" (100.00mm)
Mfr SINBON
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature -
Style U.FL (UMCC) to Fakra SMB
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 4 GHz