UMMA-0300-1750-2
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
UMMA-0300-1750-2
Descrizione:
BLK 0300MMX1750MM TWO 3-PIN M8
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 55°C
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Color Black
Approval Agency CE, cULus
Material Polyurethane (PUR)
Product Status Obsolete
Weight -
Series UMA
Operating Force 67.44lbs (30.59kg)
Length 68.90" (1750.0mm)
Mfr Omron Automation and Safety
Cable Length -
Package Bulk
Width 11.81" (300.0mm)