UMYM10-0300-1250
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
UMYM10-0300-1250
Descrizione:
SAFETY MAT 300X1250MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Color Yellow
Approval Agency CE, CSA, cULus, TUV
Material Polyvinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Series UMY10
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 49.20" (1250.0mm)
Mfr Omron Automation and Safety
Cable Length 32.81' (10.00m)
Package Bulk
Width 11.81" (300.0mm)