Casa / Machine Safety - Mats / UMYM10-0600-0300-FD2
minImg
UMYM10-0600-0300-FD2
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
UMYM10-0600-0300-FD2
Descrizione:
METRIC MAT YEL 600MMX300MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 11.81" (300.0mm)
Package Bulk
Width 23.62" (600.0mm)