UMYM10-1100-0400
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
UMYM10-1100-0400
Descrizione:
SAFETY MAT 1100X400MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 15.75" (400.0mm)
Package Bulk
Width 43.30" (1100.0mm)