UMYM10-1200-1000
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
UMYM10-1200-1000
Descrizione:
SAFETY MAT 1200X1000MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 39.40" (1000.0mm)
Package Bulk
Width 47.24" (1200.0mm)