UMYM5-0900-0300
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
UMYM5-0900-0300
Descrizione:
SAFETY MAT 900X300MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Color Yellow
Approval Agency CE, CSA, cULus, TUV
Material Polyvinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Series UMY5
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 11.81" (300.0mm)
Mfr Omron Automation and Safety
Cable Length 16.40' (5.00m)
Package Bulk
Width 35.43" (900.0mm)