UMYM5-1000-0900
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
UMYM5-1000-0900
Descrizione:
SAFETY MAT 1000X900MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 35.43" (900.0mm)
Package Bulk
Width 39.40" (1000.0mm)