UP050B182K-B-BZ
Taiyo Yuden
Prodotto No:
UP050B182K-B-BZ
Descrizione:
CAP CER 1800PF 50V AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm)
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 1800 pF