Taiyo Yuden
Prodotto No:
UP050B472K-KFCZ
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP CER 4700PF 50V AXIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 50V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) |
| Temperature Coefficient | B |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Package / Case | Axial |
| Thickness (Max) | - |
| Mfr | Taiyo Yuden |
| Capacitance | 4700 pF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Straight |
| Base Product Number | UP050B4 |