Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
UP1B-100-R
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FIXED IND 10UH 1.5A 110.7MOHM SM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.5675
$1.5675
10
$1.444
$14.44
25
$1.32354
$33.0885
50
$1.13107
$56.5535
100
$1.010705
$101.0705
250
$0.866362
$216.5905
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Saturation (Isat) | 1.9A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 1.5 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 110.7mOhm Max |
| Inductance | 10 µH |
| Series | UNI-PAC™ |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |