Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
UP1B-470-R
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FIXED IND 47UH 720MA 474MOHM SMD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.634
$1.634
10
$1.50575
$15.0575
25
$1.38016
$34.504
50
$1.17933
$58.9665
100
$1.053835
$105.3835
250
$0.90326
$225.815
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Saturation (Isat) | 870mA |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 720 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 474mOhm Max |
| Inductance | 47 µH |
| Series | UNI-PAC™ |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |