Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
UP1B-R47-R
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FIXED IND 470NH 6A 9.7 MOHM SMD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.6055
$1.6055
10
$1.48485
$14.8485
25
$1.36154
$34.0385
50
$1.16356
$58.178
100
$1.03968
$103.968
250
$0.891176
$222.794
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Saturation (Isat) | 7.7A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 6 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 9.7mOhm Max |
| Inductance | 470 nH |
| Series | UNI-PAC™ |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |