Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
UP2-470-R
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FIXED IND 47UH 1.9A 146.1MOHM SM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.3465
$2.3465
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Current - Saturation (Isat) | 1.4A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.231" (5.86mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 1.9 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.541" L x 0.345" W (13.74mm x 8.76mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 146.1mOhm Max |
| Inductance | 47 µH |
| Series | UNI-PAC™ 2 |
| Type | Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | - |