Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
UP2B-1R0-R
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FIXED IND 1UH 9.3A 6.5 MOHM SMD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.3845
$2.3845
10
$2.1983
$21.983
25
$2.01476
$50.369
50
$1.72178
$86.089
100
$1.538525
$153.8525
250
$1.318752
$329.688
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Saturation (Isat) | 9.9A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.236" (6.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 9.3 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.550" L x 0.410" W (13.97mm x 10.41mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 6.5mOhm Max |
| Inductance | 1 µH |
| Series | UNI-PAC™ |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |