Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
UP2B-221-R
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FIXED IND 220UH 773MA 671.7 MOHM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.242
$2.242
10
$2.06815
$20.6815
25
$1.8962
$47.405
50
$1.62032
$81.016
100
$1.44799
$144.799
250
$1.241118
$310.2795
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Saturation (Isat) | 637mA |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.236" (6.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 773 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.550" L x 0.410" W (13.97mm x 10.41mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 671.7mOhm Max |
| Inductance | 220 µH |
| Series | UNI-PAC™ |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |