Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
UP3B-220-R
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FIXED IND 22UH 3.1A 49 MOHM SMD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.717
$2.717
10
$2.50705
$25.0705
25
$2.29824
$57.456
50
$1.96403
$98.2015
100
$1.75503
$175.503
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Saturation (Isat) | 3.7A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.268" (6.80mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 3.1 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.760" L x 0.520" W (19.30mm x 13.21mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 49mOhm Max |
| Inductance | 22 µH |
| Series | UNI-PAC™ |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |