Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
UP4B-151-R
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FIXED IND 150UH 1.7A 239.2 MOHM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$3.173
$3.173
10
$2.91175
$29.1175
25
$2.6467
$66.1675
50
$2.22338
$111.169
100
$1.9057
$190.57
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Saturation (Isat) | 3A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.310" (7.87mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 1.7 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.870" L x 0.591" W (22.10mm x 15.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 239.2mOhm Max |
| Inductance | 150 µH |
| Series | UNI-PAC™ |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |