Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
UP4B-1R0-R
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FIXED IND 1UH 17.3A 2.3 MOHM SMD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.9735
$2.9735
10
$2.7227
$27.227
25
$2.47532
$61.883
50
$2.07917
$103.9585
100
$1.7822
$178.22
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Saturation (Isat) | 37.3A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.310" (7.87mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 17.3 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.870" L x 0.591" W (22.10mm x 15.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 2.3mOhm Max |
| Inductance | 1 µH |
| Series | UNI-PAC™ |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |