Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
UP4B-221-R
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FIXED IND 220UH 1.4A 357.1 MOHM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$3.4295
$3.4295
10
$3.13975
$31.3975
25
$2.85456
$71.364
50
$2.3978
$119.89
100
$2.05523
$205.523
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Saturation (Isat) | 2.4A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.310" (7.87mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 1.4 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.870" L x 0.591" W (22.10mm x 15.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 357.1mOhm Max |
| Inductance | 220 µH |
| Series | UNI-PAC™ |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |