Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
UP4B-680-R
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FIXED IND 68UH 2.4A 120 MOHM SMD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$3.344
$3.344
10
$3.0685
$30.685
25
$2.7892
$69.73
50
$2.34289
$117.1445
100
$2.008205
$200.8205
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Saturation (Isat) | 4.3A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.310" (7.87mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 2.4 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.870" L x 0.591" W (22.10mm x 15.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 120mOhm Max |
| Inductance | 68 µH |
| Series | UNI-PAC™ |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |