UPA1A222MHD6TO
Nichicon
Prodotto No:
UPA1A222MHD6TO
Descrizione:
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Guida per l'utente
Polarization Polar
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mfr Nichicon
Capacitance 2200 µF