Tycon Systems Inc.
Prodotto No:
UPAL24/48-360-900
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
UPSPRO 900W 8600VA, 24/48VDC 20A
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Applications | General Purpose, Industrial Control |
| Form | - |
| Output Connector | - |
| Approval Agency | CE, UL |
| Input Connector | - |
| Size / Dimension | 68.000" L x 19.000" W (1727.20mm x 482.60mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Series | UPSPro® |
| Type | Standby (No Regulation) |
| Power - Rated | 900W |
| AC Outlets | - |
| Cord Length | - |
| Backup Time - Max Load | - |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | Tycon Systems Inc. |
| Height | 25.000" (635.00mm) |
| Package | Box |
| Media Lines Protected | - |
| Voltage - Input | 120VAC, 240VAC |
| Base Product Number | UPAL24 |