Tripp Lite
Prodotto No:
UPB-10K0-2U
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BATT CHRGR USB POWER PK 5V 1A/2A
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$44.6975
$44.6975
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 0°C ~ 45°C |
| Termination Style | USB A Receptacle (2) |
| Charge Current - Max | 1A, 2A |
| Number of Cells | 2 |
| Approval Agency | - |
| Battery Cell Size | - |
| Mounting Type | Desktop |
| Size / Dimension | 4.70" L x 3.10" W x 0.90" H (119.38mm x 78.74mm x 22.86mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 270 g |
| Voltage - Nominal | 5V |
| Series | - |
| Type | USB Power Bank |
| Charge Time | 3.3 Hrs |
| Battery Chemistry | Mobile Devices |
| Power - Max | - |
| Mfr | Tripp Lite |
| Features | 10Ah Internal Battery, LED Light |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | - |