Tripp Lite
Prodotto No:
UPBW-05K0-1A1C
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BATT CHG USB WALL MT 5V 2.4A/3A
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$48.336
$48.336
10
$40.1204
$401.204
50
$35.28661
$1764.3305
100
$33.35317
$3335.317
250
$31.903014
$7975.7535
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 0°C ~ 25°C |
| Termination Style | USB A Receptacle, USB C Receptacle |
| Charge Current - Max | 2.4A, 3A |
| Number of Cells | 2 |
| Approval Agency | FCC, UL |
| Battery Cell Size | - |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Size / Dimension | 3.07" L x 2.72" W x 1.18" H (77.98mm x 69.09mm x 29.97mm) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Nominal | 5V |
| Series | - |
| Type | USB Wall Mount |
| Charge Time | - |
| Battery Chemistry | Mobile Devices |
| Power - Max | - |
| Mfr | Tripp Lite |
| Features | USB Pluggable |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 120VAC, 230VAC |