Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
UPC1093T-E1-A
Produttore:
Pacchetto:
3-Power minimold
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
SD LINEAR2 SHUNT TYPE REGULATOR
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Output Type | Adjustable |
| Tolerance | ±2% |
| Current - Output | 150 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | 36 V |
| Current - Supply | - |
| Temperature Coefficient | 100ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 3-Power minimold |
| Reference Type | Shunt |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Series | - |
| Current - Cathode | 1 mA |
| Package / Case | TO-243AA |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.495V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | - |