Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
UPC1093T-E1-AZ
Produttore:
Pacchetto:
SOT-89
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC REG SHUNT SOT-89
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
3000
$0.535629
$1606.887
5000
$0.508848
$2544.24
10000
$0.494028
$4940.28
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Output Type | Adjustable |
| Tolerance | ±2% |
| Current - Output | 100 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | 36 V |
| Current - Supply | - |
| Temperature Coefficient | 100ppm/°C |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Supplier Device Package | SOT-89 |
| Reference Type | Shunt |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Series | - |
| Current - Cathode | 1 mA |
| Package / Case | TO-243AA |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.495V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | UPC1093 |