Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
UPC1944T-E1-AZ
Produttore:
Pacchetto:
SOT-89
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
SD LINEAR2 SHUNT TYPE REGULATOR
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.5295
$1.5295
10
$1.3718
$13.718
25
$1.2939
$32.3475
100
$1.10257
$110.257
250
$1.035272
$258.818
500
$0.905844
$452.922
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Output Type | Adjustable |
| Tolerance | ±2.4% |
| Current - Output | 30 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | 24 V |
| Current - Supply | - |
| Temperature Coefficient | - |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Supplier Device Package | SOT-89 |
| Reference Type | Shunt |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Series | - |
| Current - Cathode | 1 mA |
| Package / Case | TO-243AA |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.26V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | UPC1944 |