Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
UPC277MP-KAA-E1-A
Produttore:
Pacchetto:
8-TSSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
LINEAR IC COMPARATOR MSOP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Propagation Delay (Max) | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| Output Type | Open-Collector |
| Current - Output (Typ) | 16mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 1.4V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 8-TSSOP (0.110", 2.80mm Width) |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2V ~ 32V, ±1V ~ 16V |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 0.25µA @ 1.4V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 1mA |