Chinsan (Elite)
Prodotto No:
UPC7H501MCG5509
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP ALUM POLY 500UF 20% 7.5V T/H
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.779
$0.779
10
$0.5947
$5.947
50
$0.494
$24.7
100
$0.42541
$42.541
500
$0.329346
$164.673
1000
$0.283604
$283.604
2500
$0.265306
$663.265
5000
$0.251579
$1257.895
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.354" (9.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Voltage - Rated | 7.5 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.216" Dia (5.50mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 10mOhm |
| Ratings | - |
| Series | UPC |
| Type | Polymer |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 3.1 A @ 100 kHz |
| Mfr | Chinsan (Elite) |
| Capacitance | 500 µF |
| Package | Bulk |