Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
UPC842G2(73)-E1-A
Produttore:
Pacchetto:
8-SOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
LINEAR IC OPERATION AMPLIFIER SO
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.988
$0.988
10
$0.8968
$8.968
25
$0.8854
$22.135
50
$0.88008
$44.004
100
$0.78698
$78.698
250
$0.78033
$195.0825
500
$0.768778
$384.389
1000
$0.741276
$741.276
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Voltage - Supply Span (Max) | 32 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | Push-Pull |
| Slew Rate | 8.5V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 3.5 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 4.3mA |
| Current - Input Bias | 140 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOP |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 10 mA |