Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
UPD166024T1K-E1-AY
Produttore:
Pacchetto:
24-PowerHSSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
UPD166024T1K-E1-AY
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Applications | Power Supplies |
| Package / Case | 24-PowerBSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 28V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Bulk |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 2.2mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 24-PowerHSSOP |
| Base Product Number | UPD166024 |