Chinsan (Elite)
Prodotto No:
UPE0J471MCG6308
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.197
$1.197
10
$0.94525
$9.4525
50
$0.81928
$40.964
100
$0.708985
$70.8985
500
$0.535686
$267.843
1000
$0.472672
$472.672
2500
$0.441161
$1102.9025
5000
$0.42541
$2127.05
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.354" (9.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 8mOhm |
| Ratings | - |
| Series | UPE |
| Type | Polymer |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 4.7 A @ 100 kHz |
| Mfr | Chinsan (Elite) |
| Capacitance | 470 µF |
| Package | Bulk |