Chinsan (Elite)
Prodotto No:
UPE1E820MP26308
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V T/H
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.28
$2.28
10
$1.8449
$18.449
50
$1.61006
$80.503
100
$1.40885
$140.885
500
$1.073424
$536.712
1000
$0.939246
$939.246
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.354" (9.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 30mOhm |
| Ratings | - |
| Series | UPE |
| Type | Polymer |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.8 A @ 100 kHz |
| Mfr | Chinsan (Elite) |
| Capacitance | 82 µF |
| Package | Cut Tape (CT) |